Registration required

Chuck Appleby

Konsultant rozwoju przywództwa i organizacji z trzydziestoletnim doświadczeniem. Założyciel Appleby & Associates oraz współzałożyciel Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Pracownik Uniwersytetu George'a Waszyngtona na wydziale uczenia się jednostek i organizacji (Human and Organisational Learning). Specjalizuje się w programach łączących Design Thinking i Action Learning. Na co dzień mieszka w Virginii, niedaleko Waszyngtonu D.C.

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach. Przedsiębiorca, coach ICF, mentor dla coachów Action Learning i trener umiejętności psychologicznych. Członek zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Dyrektor WIAL Poland.Prelegent na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. w Londynie i Waszyngtonie.

Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.*If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host